Ons Team


Directie: Monique Smits (moniquesmits@saamscholen.nl)
Bouwcoördinator (groep 1 t/m 4): Tanja Tauriello ( tanjatauriello@saamscholen.nl  ) di-do
Bouwcoördinator (groep 5 t/m 8): Kim van Herpen ( kimvanherpen@saamscholen.nl) ma-di-do
 
Intern begeleider (gr. 1 t/m 2): Laura Kuijpers (laurakuijpers@skbo.nl) do
Intern begeleider (groep 3 t/m 4): Cynthia Homminga  ( cynthiahomminga@saamscholen.nl) wo-do
Intern begeleider (groep 5 t/m 8): Esther Smulders ( esthersmulders@saamscholen.nl) ma-wo-vrij
Orthopedagoog: Bregje van Rossem (bregjevanrossem@saamscholen.nl)
 
Administratie: Marjolijn Slaats ( marjolijnslaats@saamscholen.nl) di-wo mi-vrij
Conciërge: Ad Heesakkers ( adheesakkers@saamscholen.nl) 
Onderwijsassistent: Nicole van de Wetering (Nicolevandewetering@saamscholen.nl) ma-di-do
Remedial teaching (RT): Kim van Herpen (kimvanherpen@saamscholen.nl)
Leesonderwijs: Els Bardoel (elsbardoel@saamscholen.nl ) di-woe-do-vrij
Leerkracht Taalgroep: Mirjam Boerboom ( mirjamboerboom@saamscholen.nl)
Plusklas: Cynthia Homminga (cynthiahomminga@saamscholen.nl)
 
Leerkrachten 
Peutergroep:  Aggie van der Aalsvoort en Annemarie Witsiers
(peuternet-papillon@buitenschoolsenet.nl) 
 
OBA 1-2: Esther van Mun (esthervanmun@saamscholen.nl), Rian Govers (riangovers@saamscholen.nl)
OBB 1-2: Pascale Reuser (pascalereuser@saamscholen.nl), Eefke van der Linden (eefkevanderlinden@saamscholen.nl)
OBC 1-2: Babette Overdijk ( babetteoverdijk@saamscholen.nl), Rian Govers ( Riangovers@saamscholen.nl)

MBA 3-4: Ilze de Veer (ilzedeveer@saamscholen.nl), Angelique Huntjens (angeliquehuntjens@saamscholen.nl)

MBB 3-4: Claudia van Balveren  (claudiavanbalveren@saamscholen.nl)

MBC 3-4: Karin Ruijs ( karinruijs@saamscholen.nl), Lieke Markink ( liekemarkink@saamscholen.nl)
 
MBD 5-6: Francien Pouwelsen ( francienpouwelsen@saamscholen.nl), Maria van Boxtel ( mariavanboxtel@saamscholen.nl)
MBE 5-6: Aafke Eijsvogels (aafkeeijsvogels@saamscholen.nl), Rick Albers (rickalbers@saamscholen.nl)
MBF: 5-6 Chantal Coolen ( chantalcoolen@saamscholen.nl)
 
BBA: 7-8 Cor Strijbosch (corstrijbosch@saamscholen.nl)
BBB: 7-8 Fanny van Luffelen ( fannyvanluffelen@saamscholen.nl), Reny Leemhuis (renyleemhuis@saamscholen.nl) en Koen Vogels (koenvogels@saamscholen.nl)
BBC: 7-8 Bregje van Rossem ( bregjevanrossem@saamscholen.nl)
 
E-mail adressen teamleden: naam (voornaam, achternaam voluit aan elkaar)@saamscholen.nl
 
Vertrouwenspersonen
Esther Smulders
tel: 06-53644720
esthersmulders@saamscholen.nl
Cynthia Homminga
tel: 06-20827466
cynthiahomminga@saamscholen.nl