Ons Team


Directie: Monique Smits (moniquesmits@saamscholen.nl)
Bouwcoördinator (groep 1 t/m 8): Kim van Herpen ( kimvanherpen@saamscholen.nl) ma-di-do
 
Intern begeleider (groep 1 t/m 4): Nancy Kusters ( nancykusters@saamscholen.nl) di-wo-do
Intern begeleider (groep 5 t/m 8): Esther Smulders ( esthersmulders@saamscholen.nl) di-wo-vrij
Orthopedagoog: Bregje van Rossem (bregjevanrossem@saamscholen.nl)
 
Administratie: Marjolijn Slaats ( marjolijnslaats@saamscholen.nl) di-wo mi-vrij
Conciërge: Ad Heesakkers ( adheesakkers@saamscholen.nl) 
Onderwijsassistent: Nicole van de Wetering (nicolevandewetering@saamscholen.nl) ma-di-do
Remedial teaching (RT): Maria van Boxtel (mariavanboxtel@saamscholen.nl)
Leesonderwijs: Els Bardoel (elsbardoel@saamscholen.nl ) di-woe-do-vrij
Leerkracht Taalgroep: Mirjam Boerboom ( mirjamboerboom@saamscholen.nl)
Plusklas: Cynthia Homminga (cynthiahomminga@saamscholen.nl)
 
Leerkrachten 
Peutergroep:  Aggie van der Aalsvoort en Annemarie Witsiers
(peuternet-papillon@buitenschoolsenet.nl) 
 
OBA 1-2: Esther van Mun (esthervanmun@saamscholen.nl), Kirsty Schreuders (kirstyschreuders@saamscholen.nl)
OBB 1-2: Pascale Reuser (pascalereuser@saamscholen.nl), Carmen van Rooij (carmenvanrooij@saamscholen.nl)
OBC 1-2: Babette Overdijk ( babetteoverdijk@saamscholen.nl), Kevin Segbars ( kevinsegbars@saamscholen.nl)
 
OMB 2-3: Ilze de Veer (ilzedeveer@saamscholen.nl), Karin Ruijs ( karinruijs@saamscholen.nl)

MBA 3-4: Kirsty Schreuders (kirstyschreuders@saamscholen.nl), Angelique Huntjens (angeliquehuntjens@saamscholen.nl)

MBB 3-4: Claudia van Balveren  (claudiavanbalveren@saamscholen.nl)

MBC 3-4: Rian Govers ( riangovers@saamscholen.nl), Rick Albers (rickalbers@saamscholen.nl)
 
MBD 5-6: Rick Albers (rickalbers@saamscholen.nl), Fanny van Luffelen ( fannyvanluffelen@saamscholen.nl)
MBE 5-6: Aafke Eijsvogels (aafkeeijsvogels@saamscholen.nl), Lieke Markink ( liekemarkink@saamscholen.nl)
MBF: 5-6 Chantal Coolen ( chantalcoolen@saamscholen.nl)
 
BBA: 7-8 Cor Strijbosch (corstrijbosch@saamscholen.nl)
BBB: 7-8 Reny Ruijs (renyruijs@saamscholen.nl), Maria van Boxtel ( mariavanboxtel@saamscholen.nl) 
BBC: 7-8 Bregje van Rossem ( bregjevanrossem@saamscholen.nl)
 
E-mail adressen teamleden: naam (voornaam, achternaam voluit aan elkaar)@saamscholen.nl
 
Vertrouwenspersonen
Esther Smulders
dinsdag, donderdag en vrijdag
tel: 06-53644720
esthersmulders@saamscholen.nl
Nancy Kusters
dinsdag, woensdag en donderdag
tel: 06-40313135
nancykusters@saamscholen.nl