Ons Team

Directie: Monique Smits (moniquesmits@saamscholen.nl)

Bouwcoördinator (groep 1 t/m 8): Kim van Herpen (kimvanherpen@saamscholen.nl) ma-di-do
 
Intern begeleider (groep 1 t/m 4): Nancy Kusters (nancykusters@saamscholen.nl) di-wo-do
Intern begeleider (groep 5 t/m 8): 
Orthopedagoog: Bregje Dekkers - van Rossem (bregjedekkers@saamscholen.nl)
 
Administratie: Marjolijn Slaats  marjolijnslaats@saamscholen.nl) di-wo mi-vrij
Conciërge: Ad Heesakkers (adheesakkers@saamscholen.nl) 
Onderwijsassistenten: Nicole van de Wetering (nicolevandewetering@saamscholen.nl) ma-di-do, Debbie Herman (debbieherman@saamscholen.nl) ma-di-wo-do
Remedial teaching (RT): Nancy Kusters, Marion van Engelen
Leesonderwijs: Babette Overdijk ma-di-do-vr
Leerkracht Taalgroep: Mirjam Boerboom (mirjamboerboom@saamscholen.nl), Babette Overdijk 
Plusklas: Cynthia Homminga (cynthiahomminga@saamscholen.nl)
 
Leerkrachten 
Peutergroep:  Aggie van der Aalsvoort en Annemarie Witsiers
(peuternet-papillon@buitenschoolsenet.nl) 
 
OBA 1-2: Esther van Mun (esthervanmun@saamscholen.nl), Angelique Ruijs-Huntjens (angeliquehuntjens@saamscholen.nl)
OBB 1-2: Carmen van Rooij (carmenvanrooij@saamscholen.nl)
OBC 1-2: Kirsty Schreuders (kirstyschreuders@saamscholen.nl) 
 
OMB 2-3: Ilze de Veer (ilzedeveer@saamscholen.nl), Karin Ruijs ( karinruijs@saamscholen.nl)

MBA 3-4: Maria van Boxtel (mariavanboxtel@saamscholen.nl), Rian Govers (riangovers@saamscholen.nl)

MBB 3-4: Anja van Hirtum (anjavanhirtum@saamscholen.nl)

MBC 3-4: Rick Albers (rickalbers@saamscholen.nl)
 
MBD 5-6: Fanny van Luffelen (fannyvanluffelen@saamscholen.nl), Maaike Gerrits (maaikegerrits@saamscholen.nl)
MBE 5-6: Aafke Eijsvogels (aafkeeijsvogels@saamscholen.nl), Lieke Markink (liekemarkink@saamscholen.nl)
MBF: 5-6 Chantal Coolen (chantalcoolen@saamscholen.nl)
 
BBA: 7-8 Jetty Basten (jettybasten@saamscholen.nl)
BBB: 7-8 Reny Ruijs (renyruijs@saamscholen.nl), Marion van Engelen (marionvanengelen@saamscholen.nl)
BBC: 7-8 Bregje Dekkers ( bregjedekkers@saamscholen.nl), Esther Smulders (esthersmulders@saamscholen.nl 
 
E-mail adressen teamleden: naam (voornaam, achternaam voluit aan elkaar)@saamscholen.nl
 
Vertrouwenspersonen
Esther Smulders
dinsdag, donderdag en vrijdag
tel: 06-53644720
esthersmulders@saamscholen.nl
Nancy Kusters
dinsdag, woensdag en donderdag
tel: 06-40313135
nancykusters@saamscholen.nl