Ons Team

Directie: Monique Smits (moniquesmits@saamscholen.nl)

Bouwcoördinator (groep 1 t/m 8): Kim van Herpen (kimvanherpen@saamscholen.nl) ma-di-do
 
Intern begeleider (groep 1 t/m 4): Nancy Kusters (nancykusters@saamscholen.nl) di-wo-do
Intern begeleider (groep 5 t/m 8): Mireille de Koning (mireilledekoning@saamscholen.nl) di-wo-vr
Orthopedagoog: Bregje Dekkers - van Rossem (bregjedekkers@saamscholen.nl)
 
Administratie: Marjolijn Slaats  (marjolijnslaats@saamscholen.nl) di-wo mi-vrij
Conciërge: Ad Heesakkers (adheesakkers@saamscholen.nl) 
Onderwijs Ondersteuning voor de groepen: Nicole van de Wetering, Marjon Tukker, Laura Netten,
Agnes Lesinska, Miranda Stigters 
Leesonderwijs: Babette Overdijk (babetteoverdijk@saamscholen.nl) ma-di-do-vr
Crealab en Begeleiding Arrangementen: Mirjam Coolen
Plusklas: Cynthia Homminga (cynthiahomminga@saamscholen.nl)
 
Leerkrachten 
Peutergroep:  Aggie van der Aalsvoort en Annemarie Witsiers
(peuternet-papillon@buitenschoolsenet.nl) 
 
OBA 1-2: Angelique Huntjens (angeliquehuntjens@saamscholen.nl), Anique de Bruin (aniquedebruin@saamscholen.nl)
OBB 1-2: Esther van Mun (esthervanmun@saamscholen.nl), Christel Gerrits (christelgerrits@saamscholen.nl)
OBC 1-2: Kirsty Schreuders (kirstyschreuders@saamscholen.nl), Margriet van den Elzen (margrietvandenelzen@saamscholen.nl)
OBD 1-2: Margreet Boersbroek (margreetboersbroek@saamscholen.nl), Rian Govers (riangovers@saamscholen.nl)

MBA 3-4: Luca Koetsveld (lucakoetsveld@saamscholen.nl), Jacqueline van Stralen (jacquelinevanstralen@saamscholen.nl)
MBB 3-4: Anja van Hirtum (anjavanhirtum@saamscholen.nl)
MBC 3-4: Rick Albers (rickalbers@saamscholen.nl)
MBD 3-4: Ilze de Veer (ilzedeveer@saamscholen.nl), Karin Ruijs (karinruijs@saamscholen.nl)

MBE 5-6: Aafke Eijsvogels (aafkeeijsvogels@saamscholen.nl), Lieke Markink (liekemarkink@saamscholen.nl)
MBF 5-6: Chantal Coolen (chantalcoolen@saamscholen.nl)
MBG 5-6: Fanny van Luffelen (fannyvanluffelen@saamscholen.nl), Maaike Gerrits (maaikegerrits@saamscholen.nl)
 
BBA: 7-8 Jetty Basten (jettybasten@saamscholen.nl)
BBB: 7-8 Reny Ruijs (renyruijs@saamscholen.nl), Jacqueline van Stralen (jacquelinevanstralen@saamscholen.nl)
BBC: 7-8 Bregje Dekkers (bregjedekkers@saamscholen.nl), Esther Smulders (esthersmulders@saamscholen.nl)
 
E-mail adressen teamleden: naam (voornaam, achternaam voluit aan elkaar)@saamscholen.nl
 
Vertrouwenspersonen
Mireille de Koning 
dinsdag, woensdag en vrijdag
mireilledekoning@saamscholen.nl
 
Nancy Kusters
dinsdag, woensdag en donderdag
nancykusters@saamscholen.nl